Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

18.2.2009 - 1. den

Tento ten ráno jsme se všichni sešli na Kuksu a vydali se směrem Nová Amerika. Cesta proběhla v naprostém pořádku a za necelou hodinu jsme byli na Americe. Tam jsme koně ubytovali do boxů a pak jsme si je začali připravovat na trénink. Trénink byl pod vedením p. Pejose. Byli jsme rozděleni na dva loty - 1. Bessy, Langoš, Stázka a Charlie... 2. Parki, Tenor, Michal a Nicky... Nejprve jsme se opracovali na kruhu a následovalo klusání přes kavalety. Potom se postavily křížky(dvojskoky, nebo jednotlivé) a jezdili jsme je všichni za sebou... Nakonec jsme zajeli všechny skoky v kombinaci. Pak jsme koníky vrátili zpět do boxů a dali jim seno.

19.2.2009 - 2. den

Druhý den byl zaměřen na drezuru. Opět jsme byli rozděleni na dva loty (které byly stejné, jen Nicky se tentokrát nezúčastnil. Nejdříve jsme se opět opracovali a pak jsme cválali... Byl to takový odpočinkový den...:)

20.2.2009 - 3. den 

Poslední a zároveň i nejnáročnější den jak pro koně tak i pro jejich jezdce...=o) Šli jsme se opracovat na halu, kde už se stavil parkurek... Opracovali jsme se a pak jsme si přešli "parkur" klusem přes kavaletky, abychom si zapamatovali pořadí. Pak jsme parkur jeli v klusu a nakonec i ve cvalu. Měli jsme si u toho především dávat pozor na nacválání. Na závěr dne jsme se taky vrátili zpět na Kuks a dali koníky ven...

Skvělé soustředění...=o)