Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

30.3.2008


Přijela jsem v 11:30. Na Parkim venku jezdila Lucka J., tak jsem mu zatím vykydala boxík(na základ)... Když přišel, odstrojila jsem ho a dala mu pohov.
Ale po chvíli jsem ho šla o5 nasedlat a nauzdit a šli jsme ven na zkoušku. Nejdříve jsme opracovávali a pak jsme se na silnici seřadili do dvojic(Alcala-Lucka J.+Tenor-Niky K.,Parkiet-Já+Bessy Áďa Šturmová,Pavlík-Kikina S.+Mišák-Verča S.,Charlie-Kuba Č.+Kiki-Lenička K. s vodičem-Jana J. a poslední Bruno-Lucka T.). Zkusili jsme si to 2x a mezitím jsme si řekli co a jak...
Pak jsme šli opět do stáje. Bessy se ubytovala v Tenorově boxu, jelikož byl venku pod sedlem. Parkiho jsem chvíli nechala najíst se a napít a mezitím jsem mu vyšistila dečku.
Pak jsem ho šla vyčistit. Nejdříve jsem ho pečlivě vzala hřbílkem a pak kartáčem a uhlazovákem. Pak jsem mu vyčesala hřívu a ocas a mamka mu zapletla hřívu do mřížky... Pak jsem mu vybrala kopyta a nakonec mu je ještě umyla a namazala.
Po chvíli skoro všichni byli v klubovně a co nejrychleji se oblékali. Ve stáji vládl opravdový zmatek.
Všichni nakonec nasedlali a nauzdili a šli jsme ven(už nastrojení). Tam jsme se o5 opracovali a po chvíli jsme se seřadili na silnici do dvojic.
Šli jsme dolů až k zatáčce a tam jsme čekali... Parki po chvíli začal usínat,ale probudil ho kousek chleba.:-)
Po chvíli jsme konečně mohli vyrazit. Šli jsme hezky spořádaně, dokonce i Parki Bessce stačil:-) Došli jsme alejí až nahoru a postavili se do půlkruhu kolem hrobky. Pak p. Černá dala signál a pozdravili jsme. Když o5 začala hrát hudba,otočili jsme se a vydali se nahoru. Pak už jsme šli do stáje.
Odstrojila jsem Parka, namasírovala mu nohy, vybrala kopyta a rozpletla hřívu i ocas. Pak jsem jela domů.

Počasí nám celý den přálo a byla to moooc povedená akce.:-)